Makimutfak Hakkında


2014 yılından beri Türkiye’de online alışverişin endüstriyel mutfakta en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Endüstriyel mutfak ürünlerini online alışverişe taşıyarak kaliteli bir hizmet sunmak ve bu sektördeki 30 yılı aşkın tecrübemizi siz değerli müşterilerimize Sunmaktan onur duyuyoruz.


Bugün Türkiye’de endüstriyel mutfak alanında online alışverişin lider isimlerinden biri olarak; 50 kategoride 7000 binin üzerinde ürünümüzle endüstriyel mutfak alanında E-ticareti Siz değerli müşterilerimize sevdirmekle kalmadık,vazgeçilmeze dönüştürdük.


Türkiye'nin En Büyük ve En Çok Sevilen Endüstriyel Mutfak E-Ticaret Sitesiyiz


Önceliğimiz üyelerimize ve müşterilerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve E-ticareti büyütmeye devam ediyoruz www.makimutfak.com olarak, Türkiye'nin En Büyük Markalarını ve En Kaliteli Ürünlerini Satıyoruz!


Çalıştığımız markalarda aradağımız en büyük özellik, 81 ilde servis hizmeti verebiliyor olmasıdır. Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz ürünlerin, eksiksiz ve tam olarak ulaşmasını sağlarız. Hizmette sınırları kaldırıp sınırsız hizmet verebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.


www.makimutfak.com Ailesi


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR