Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra veya siparişiniz kargoya verilmeden önce 14 gün içerisinde sebebini belirterek iade başvurusunda bulunabilirsiniz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir

 İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.Kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

 Tekrar satışının yapılmasının imkanı olmayan hiçbir ürün kullanıldıktan sonra iade alınamaz. Tekrar satılabilirliğini bozan orijinal ambalajda hasar ve yırtık gibi durumlar söz konusu ise yine değişim ve iade alınamaz.

 Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

 İade talebiniz incelenip onaylandıktan sonra 385 sayılı vergi usul kanunu tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz e-faturanın iade bölümlerinin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 İade/Değişim işlemlerinde kargo ücreti göndericiye aittir.      

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR